Tradiční podzimní pobyt pro seniory s PN a jejich doprovod. 
Hotel Horník - Tři studně - Vysočina
Termín:   pondělí 12.10.2020 - pátek 16.10.2020 
 

„Jestliže najdeš cestu bez překážek, určitě nikam nevede. 
Arthur C. Clarke“

Rádi bychom Vás pozvali na již tradiční podzimní pobyt pro seniory s PN a jejich doprovod. Zkusíme zapomenout na běžné starosti, občasné bolesti našeho těla a společně si vyzkoušíme, co jsme třeba již několik let nedělali – vezmeme do ruky pastelku, křídu, štětec nebo i pájku na dřevo a popustíme uzdu vlastní fantazie. A nezapomeneme ani na pohyb, cvičení, výlety do blízkého okolí.  

Nádherná lokalita Třech Studní na Vysočině nám nabídne příjemné ubytování, výbornou stravu, překrásnou krajinu s možností vycházek do blízkého i vzdálenějšího okolí. Lektorky se postarají o celodenní programovou nabídku tak, abyste odjížděli nabití energií s novými zkušenostmi a zážitky.

Program pobytu: cvičení, relaxace, nenáročné procházky do okolí, sportování, tanec, zábava, kreativní tvoření, soutěživé hry, společenské hry, canisterapie. Cvičení 2x denně, tréninky paměti, kognitivní aktivity.

Ubytování:  pokoje s vlastním soc. zázemím, možnost samostatného pokoje
 
Stravování: plná penze (v úterý oběd na trase celodenního výletu ve vlastní režii)
 
Doprava:  vlastní a nebo společná autobusem z Brna
 
Cena pobytu: 3.400,- Kč
 
Lektorka: Jana Benešová

Informace a bližší podrobnosti na tel.: 728 652 335,  e-mailu:benesova@filianek.cz

Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 2012, do poznámky napište své jméno.

 

  PŘEKÁŽKY NÁS NEZASTAVÍ
 
Obec Tři studně a její okolí
Obec Tři Studně patří do nově vzniklého kraje Vysočina, bývalého okresu Žďár nad Sázavou. Spadá do mikroregionu Novoměstsko. Leží v CHKO Žďárské vrchy. Je vzdálená asi 12km od Žďáru nad Sázavou a 8 km od Nového Města na Moravě.
Při cestě na Tři Studně je nutné překonat poměrně vysoké převýšení, protože obec se nachází v nadmořské výšce asi 723 m nad mořskou hladinou. Tato nadmořská výška určuje drsnější ráz okolní krajiny a řadí tuto vesnici mezi vesnice horské. Podnebí je zde chladnější s nižší průměrnou teplotou. Rozloha obce Tři Studně je 442,71 ha. Obec má nyní asi 103 obyvatel (stav k 1.1.2014).