"SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME"

 
pro studenty a studentky 1., 2., 3. a 4. ročníku TK Brno
 
RS Milovy, Poslední Míle, Sněžné Milovy
 
Termín:   2.- 5. 9. 2024    pondělí – čtvrtek
 
Odjezd:   2. 9. 2024, předpokládaný sraz 8:30 hod. ve vestibulu TK Brno, Nejedlého 3, Brno. V případě mimobrněnských dětí je možná případná individuální domluva vlastní dopravy prosíme uvést do Přihlášky v poznámce. 
 
Návrat.   5. 9. 2024, po 15. hodině tamtéž (děti upřesní v den odjezdu telefonicky rodičům).
 
UbytováníPokoje v hlavní budově Poslední Míle a chatičkách se sociálním zázemím. K dispozici: společenská místnost, sportovní zázemí, hřiště, rybník, louky, lesy.
 
Strava5x denně, celodenní pitný režim
 
Program: seznamovací, sportovní a společenské hry, výlet Křižánky s tematickými adaptačními aktivitami, kreativní tvoření, společná týmová hra „Za jeden provaz“, choreografická studie, sportovní týmové soutěže, literárně-výtvarně-baletní představení, Myšlenková mapa a další činnosti. Všechny aktivity jsou zaměřené na vzájemné prohloubení vztahů mezi dětmi, jejich seznámení s chodem školy a průběhem studia i předání zkušeností pohledem tanečního pedagoga a starších spolužáků. 
 
S sebou:
  • Kopie průkazu pojištěnce, Potvrzení o bezinfekčnosti s datem 2. 9. 2024 a případné upozornění na zdravotní problémy dítěte, vložit do průhledné folie A4, označit jménem a třídou dítěte - formuláře Vám zašleme společně s potvrzením došlé platby a posledními instrukcemi k pobytu v srpnu 2024.
  • Oblečení, sportovní oblečení, ručník, vhodné pohodlné obutí na výlety, přezutí do budovy, pyžamo, spodní prádlo, dostatek ponožek, pokrývka hlavy, pláštěnka, kapesníky, hygienické potřeby, repelent.
  • Batůžek, podepsanou nádobu na pití s sebou na ven, baterku, blok, tužku a fixy, doklady, drobné kapesné (doporučujeme raději hotovost), 4 barevné fixy na textil, bílé tričko (starší žáci si mohou vzít tričko z minulého Adaptačního pobytu, pokud je ještě oblečou). 

 

Cena pobytu: 4.200,- Kč 
(v ceně je zahrnuta doprava, ubytování, strava a pitný režim, pobytový program, kreativní tvoření, lektorský dozor.)
 
Platbu za adaptační pobyt prosím uhraďte na účet: 4604646046 / 2010, VS 2409, do 30.6. 2024, do poznámky uveďte jméno dítěte, adaptační pobyt s označením třídy od září.
 
Pedagogický a lektorský dozor:   Mgr. Zlatka Beňová, MgA. Kateřina Šutorková, Ing. Jana Benešová, Bc. Kamila Špačková, Viola Špačková.
 
Informace:   Ing. Jana Benešová, 728 652 335, benesova@filianek.cz
 
 
Online přihlášku prosíme vyplnit elektronicky nejpozději do 20. 6. 2024 (Objednávající – rodič, Přihlašovaní účastnící – dítě). Do poznámky prosím uveďte označení školního ročníku Vašeho dítěte v době konání Adaptačního pobytu – září 2024.  
 

LETÁČEK KE STAŽENÍ ZDE