Adaptační tábor pro žáky 1. a 2. ročníku Taneční konzervatoře Brno
 
Rekreační středisko Drak v Křižanově 
Termín:   pondělí 7. 9.  až pátek 11. 9. 2020
 
Odjezd v pondělí v 9:00 hod. od TK na Lesné (společně autobusem), sraz 8:30 ve vstupní aule školy.
Návrat v pátek po 16-té hodině ke škole.
 
 
V programu budou seznamovací, sportovní a společenské aktivity, výlet do Edenu v Bystřici nad Pernštejnem, výlet do Křižanova s tematickou hrou, návštěva leteckého areálu, kreativní tvoření, společná týmová hra „MasterHam“, hra „Roztančené pohádky“. K dispozici je společenská místnost, sportovní zázemí – hřiště, louky, lesy.
 
Centrum EDEN v Bystřici nad Pernštejnem nabízí dětem pohled do historie i budoucností. V zrekonstruovaných prostorách lze projít Panským dvorem, Horáckou vesnicí i Ekopavilonem. Děti si vyzkouší předtkalcovskou techniku, mohou si umíchat vlastní koupelovou sůl v lékárně nebo nakouknout do panského bydlení.
Celodenní výlet, doprava vlakem, oběd na trase výletu.
 
S sebou:
  • Průkaz pojištěnce, Lékařské potvrzení a prohlášení o bezinfekčnosti a upozorněním na zdravotní problémy dítěte, užívané léky s popisem dávkování. Formulář ke stažení... ZDE
  • Oblečení, sportovní oblečení a obutí, přezutí do budovy, pyžamo, spodní prádlo, dostatek ponožek, šátek, pokrývka hlavy, pláštěnka, kapesníky, hygienické potřeby.
  • Hudební nástroj – kdo má, batůžek, lahev na pití, baterku, blok, tužky a fixy, osobní léky, doklady, kapesné.
  • Drobný předmět, který má dítě rádo (knížka, hračka, obrázek, plyšák, …), šátek a jednu jakoukoliv oblíbenou konzervu s nějakou dobrotou … bude použito na hry.
 
Cena táboru        3.600,- Kč
 
V ceně je zahrnuta společná autobusová doprava, ubytování v 6 lůžkových pokojích v chatách, strava 5x denně, pitný režim, program, materiál na tvořivou dílnu a vybavení na hry, lektoři, pedagogický dozor.
 
Přihlášky prosím vyplňte nejpozději do 30.6.2020.
Platbu za adaptační tábor prosíme uhraďte na účet: 4604646046/2010  VS 2014  do 30. 7. 2020 s uvedením jména Vašeho dítěte.
 
 
SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME