Adaptační pobyt pro studenty a studentky 

 5.ročníku Taneční konzervatoře Brno

 
"SPOLEČNĚ SE NENUDÍME"

 

Chatová Osada Poříčí u Litomyšle - Vysočina
 
Termín: pondělí 4. 9. - čtvrtek 7. 9. 2023
 
Odjezd: 4.9.2023 z Hlavního nádraží Brno, sraz 8:30 hod. v hlavní hale nádraží. V případě mimobrněnských dětí možná individuální domluva vlastní dopravy, nutně domluvit předem, kvůli lístkům.
 
Návrat: 7.9.2023, po 15. hodině (děti upřesní v den odjezdu telefonicky rodičům)
 
Program: sportovní a společenské hry, výlet do skalního města Toulovcovy Maštale. 
 
Ubytování: 3-6tilůžkové chaty, každá s vlastním sociálním zařízením a sprchou, společenská místnost s kuchyní, hřiště a krásné prostředí kolem chat.
 
Strava: 5x denně, celodenní pitný režim.
 
S sebou:
  • Kopie průkazu pojištěnce, případné upozornění na problémy dítěte (písemně), užívané léky s podrobným popisem apod. 
  • Oblečení, zvlášť oblečení na hry a sport, vhodné pohodlné obutí na výlety, přezutí do chat, pokrývku hlavy, pláštěnku, kapesníky, hygienické potřeby, repelent.
  • Hudební nástroj – kdo má, batůžek, lahev na pití, baterku, blok, tužku a fixy, doklady, drobné kapesné (doporučujeme raději hotovost), šátek. 
 
Cena: 4.000,- Kč  
(v ceně: doprava, ubytování, strava, pitný režim, program, lektorský dozor)
 
Platbu za adaptační tábor prosíme uhraďte na účet: 4604646046/2010
VS 2312 do 30.8. 2023 s uvedením jména Vašeho dítěte, označením třídy a poznámkou Adaptační pobyt.
 

 

 

Letáček k adaptačnímu pobytu SPOLEČNĚ SE NENUDÍME najdet...ZDE...

 

 
 
 
 
 
 
 

Adaptační pobyt pro studenty a studentky

1., 2. a 3.ročníku Taneční konzervatoře Brno

 
"SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME"
 
Poslední Míle, Milovy -Vysočina
 
Termín:   pondělí 4. 9. - čtvrtek 7. 9. 2023
 
Odjezd:   4. 9. 2023 od Taneční konzervatoře Brno, čas bude upřesněn, předpoklad sraz 8:30 ve vestibulu Taneční konzervatoře. V případě mimobrněnských dětí možná případná individuální domluva vlastní dopravy do RS Milovy (prosíme uvést do Přihlášky k pobytu).   

Návrat.   7. 9. 2023, po 15. hodině tamtéž (děti upřesní v den odjezdu telefonicky rodičům)

Program: seznamovací, sportovní a společenské hry, výlet Blatiny a Dráteničky s tematickými adaptačními aktivitami, kreativní tvoření, společná týmová hra „Za jeden provaz“, choreografická studie, sportovní týmové soutěže, literárně-výtvarně-baletní představení Roztančené pohádky, Myšlenková mapa a další společné činnosti. Všechny aktivity jsou zaměřené na vzájemné prohloubení vztahů mezi dětmi, jejich seznámení s chodem školy a průběhem studia i předání zkušeností pohledem tanečního pedagoga i starších spolužáků. 

Ubytování: pokoje v hlavní budově rekreačního střediska Poslední Míle, k dispozici společenská místnost, venkovní prostory, sportovní zázemí – hřiště, rybník, louky, lesy.
 
Strava5x denně, celodenní pitný režim
 
S sebou:
  • Kopie průkazu pojištěnce, případné upozornění na problémy dítěte (písemně), užívané léky s podrobným popisem, apod. – od rodičů dětí, vložit do průhledné folie A4, označit jménem a třídou dítěte, děkujeme.
  • Oblečení, sportovní oblečení, ručník, vhodné pohodlné obutí na výlety, přezutí do budovy, pyžamo, spodní prádlo, dostatek ponožek, pokrývka hlavy, pláštěnka, kapesníky, hygienické potřeby, repelent.
  • Hudební nástroj – kdo má, batůžek, podepsanou nádobu na pití s sebou na ven, baterku, blok, tužku a fixy, doklady, drobné kapesné (doporučujeme raději hotovost), předmět, který má dítě rádo (knížka, hračka, obrázek, plyšák, ...), šátek, 5 dřevěných kolíčků na prádlo, 4 barevné fixy na textil, bílé tričko (žáci 3. a 2. ročníku si mohou vzít tričko z minulého Adaptačního pobytu, pokud je ještě oblečou). Jeden malý dáreček (drobnost, která potěší druhého kamaráda, bude použito do hry – děti si je budou vzájemně formou hry předávat, max. do 30 Kč nebo z vlastních domácích zásob.)

 

Cena táboru        4.000,- Kč  
(v ceně je zahrnuta doprava, ubytování, strava, pitný režim, program, výlet, lektorský dozor)
Platbu za adaptační tábor prosíme uhraďte na účet: 4604646046/2010 , VS 2313 do 15. 7. 2023 s uvedením jména Vašeho dítěte a označním třídy a poznámkou Adaptační pobyt.
 
Online přihláška: Přihlášky prosím vyplňte nejpozději do 22.6.2023.
 
 
Smlouva - Přihláška na adaptační pobyt: v tištěné formě (najdete zde) prosím předat třídnímu učiteli nejpozději do 22.6. 2023 nebo přímo na třídních schůzkách 23.6. 2023

Pedagogický a lektorský dozor:   Mgr. Jana Beňová, Ing. Jana Benešová, Bc. Kateřina Benešová, Bc. Kamila Špačková, canisterapeutický pejsek Bastien
 
Informace:   Ing. Jana Benešová, 728 652 335, benesova@filianek.cz
 
Letáček k adaptačnímu pobytu SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME najdete ...ZDE...