Adaptační tábor pro žáky 1. ročníku Taneční konzervatoře Brno
 
Poslední Míle, Milovy -Vysočina
Termín:   středa 1. 9.  až pátek 3. 9. 2021
 

Odjezd:  

  • Vzhledem k situaci s Covid a po dohodě s TK, děti 1.ročníku budou mít zahájení školní výuky až v pondělí 6.9.2021, nepůjdou ve středu 1.9.2021 vůbec do třídy.
  • Děti, které jsou ubytovány na internátě TK, budou mít sraz ve vestibulu školy v 9:15 hod., kde odevzdají potřebné dokumenty. Odchod od školy v 9:30 hod. pěšky k zastávce Halasovo náměstí, autobusem MHD na vlakové nádraží Brno Královo Pole. 
  • Ostatní děti mají sraz přímo na nádraží Brno Královo Pole před budovou v 10:00 hod.
Návrat: 
  • Příjezd z pobytu bude v pátek 3.9. 2021 vlakem na nádraží Brno Královo Pole v 15:27 hod.

Program: seznamovací, sportovní, taneční a společenské aktivity, tvorba Milovského Periodika Adaptika, výlet Devět skal, Blatiny, Cross Milos Rybnikos – týmová adaptační hra, kreativní tvoření, noční hra, táborák s opékáním a překvápkem, Myšlenková mapa, ukázka canisterapie a spousta dalších aktivit.

 
Ubytování: pokoje v budově rekreačního střediska, strava 5x denně, pitný režim, společenská místnost, venkovní prostory, sportovní zázemí – hřiště, louky, lesy.
 
S sebou: Osobní věci, vhodné oblečení a obutí, léky, doklady. Potvrzení o bezinfekčnosti (ohledně situace c Covid upřesníme), kopie zdravotní průkazky, šalinkarta nebo jízdenka na 60 minut (2x), kapesné, malý batůžek a lahev na pití. Bílé tričko určené k pomalování (může být starší, budeme malovat), 1 fotku z dětství a 1 fotku ze současnosti (může být vytištěno na papíře), pohlednici z města bydliště, 1 starší časopis s obrázky, 1 tyčinkové lepidlo, psací potřeby a 5 barevných pastelek. Vhodné zavazadlo – taška přes rameno nebo batoh.
 
Cena táboru        2.900,- Kč 
(v ceně je zahrnuta doprava ČD a BUS, ubytování, strava, pitný režim, program, výlet, lektorský dozor)
 
Přihlášky prosím vyplňte nejpozději do 30.6.2021.
Platbu za adaptační tábor prosíme uhraďte na účet: 4604646046/2010  VS 2112  do 30. 7. 2021 s uvedením jména Vašeho dítěte.
 
Lektoři:   Ing. Jana Benešová, Kamila Špačková, canisterapeutický pes Bastien
 
SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME