„Will Andersen, starý zkušený rančer se pohupoval ve svém houpacím křesle na verandě. Koně byli osedlaní, potraviny a výstroj připravená. Již zítra měl společně se svými honáky vyrazit na náročnou cestu, kdy měli doprovodit stádo dobytku na tradiční trhy. Ale vše bylo nakonec jinak, protože v horách se objevilo naleziště zlata, všichni honáci dali výpověď a Will se náhle dostal do složité situace. Jak si s tím poradí? Může se z obyčejných kluků a holek stát parta zkušených kovbojů a kovbojek? A jakou roli budou hrát babičky a dědečkové?...“ 

 

Zveme Vás tímto srdečně do nádherného prostředí Vysočiny nedaleko Tří Studní na pobyt pro prarodiče s dětmi. V lokalitě hotelu Horník jsme pro Vás připravili týden naplněný společným programem pro malé i velké v duchu starého Západu. 

Co nás čeká? Budeme sportovat, hrát si, soutěžit, luštit hádanky i tajné úkoly,  připravíme si táborák a možná nás čeká i jedno velké překvapení. Také budeme odpočívat, koupat se, relaxovat, tančit, vyrábět, učit se, a hlavně si užívat příjemné poklidné prostředí a společenství milých a aktivních dětí a prarodičů.

Hotel Horník nám nabídne hezké ubytování a dobré jídlo, společenský sál na cvičení. Dále ohniště, hřiště, dětské venkovní herní prvky, louku, minigolf. Celý areál je pečlivě upravovaný, nabízí klidná zákoutí, nedaleký les, poklidnou atmosféru. Pár metrů od hotelu je rybník Sykovec, který prošel velkou úpravou a nabízí kvalitní, čisté koupání.

 

  Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, VS 2408, do poznámky napište své jméno. 

 

 

RUTY, ŠUTY, ARIZONA TEXAS II.