„Will Andersen, starý zkušený rančer se pohupoval ve svém houpacím křesle na verandě. Koně byli osedlaní, potraviny a výstroj připravená. Již zítra měl společně se svými honáky vyrazit na náročnou cestu, kdy měli doprovodit stádo dobytku na tradiční trhy. Ale vše bylo nakonec jinak, protože v horách se objevilo naleziště zlata, všichni honáci dali výpověď a Will se náhle dostal do složité situace. Jak si s tím poradí? Může se z obyčejných kluků a holek stát parta zkušených kovbojů a kovbojek? A jakou roli budou hrát babičky a dědečkové?...“ 

 

Zveme Vás tímto srdečně do nádherného prostředí Vysočiny nedaleko Pelhřimova 
na pobyt pro prarodiče s dětmi. V lokalitě Váňův statek jsme pro Vás připravili týden naplněný společným programem pro malé i velké v duchu starého Západu. 

Co nás čeká? Budeme sportovat, hrát si, soutěžit, luštit hádanky i tajné úkoly,  připravíme si táborák a možná nás čeká i jedno velké překvapení. Také budeme odpočívat, koupat se, relaxovat, tančit, vyrábět, učit se, a hlavně si užívat příjemné poklidné prostředí a společenství milých a aktivních dětí a prarodičů.

 

Pokoj se soc. zařízením


Pokoj bez soc. zařízení

   Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, VS 2407, do poznámky napište své jméno. 

 

 

RUTY, ŠUTY, ARIZONA TEXAS I.