Letní pobyt pro prarodiče s dětmi   

 
Hotel Horník - Tři Studně - Vysočina
Termín: neděle 14. - sobota 20.8. 2022
 

„Starý otlučený hrníček, smaltovaná krabička, zažloutlá fotografie, útržek z časopisu, krabička se zapomenutými poklady z mládí, hra, která již nemá návod, korálky bez zapínání, deníček se zápisky, staré šaty s volánky, hliněné kuličky a …. 

Co kdybychom vzpomínky a zapomenuté sny oprášili a předali je svým vnoučatům. Proč jim neukázat, co nás v mládí bavilo, čím jsme vyplňovali volná dopoledne, co jsme sbírali a vytvářeli.“

Zveme Vás proto srdečně do nádherného prostředí Vysočiny nedaleko Nového města na Moravě, Tří Studní, rybníka Sykovec na pobyt pro prarodiče s dětmi. V lokalitě hotelu Horník jsme pro Vás připravili týden naplněný společným programem pro malé i velké. Ponoříme se do vzpomínek a předáme dětem poselství Stromu života – spojení rodiny a jejich předků, generačního moudra a vitality nového života. 

Co nás čeká dalšího? Budeme sportovat, hrát si, soutěžit, luštit hádanky i tajemná poselství. A také odpočívat, koupat se, relaxovat a hlavně si užívat příjemné poklidné prostředí a společenství milých a aktivních dětí a prarodičů.

Hotel Horník nám nabídne hezké ubytování a dobré jídlo, společenský sál na cvičení. Dále ohniště, hřiště, dětské venkovní herní prvky, louku, minigolf. Celý areál je pečlivě upravovaný, nabízí klidná zákoutí, nedaleký les, poklidnou atmosféru. Pár metrů od hotelu je rybník Sykovec, který prošel velkou úpravou a nabízí kvalitní, čisté koupání.

Ubytování je možné v pokojích se sociálním zázemím nebo v pokojících, které mají soc. zázemí společné na chodbě. K dispozici je připojení na internet, pokoje se sociálkou mají vlastní TV přijímač.

Strava 3x denně. V místním bufetu je možné celodenně zakoupit pití, kávu, pivečko i víno.

 

Cena pobytu: 
0 až 2 roky                            zdarma bez nároku na stravu a služby
3 až 12 roků                         5.000,- Kč (bez soc.)      5.500,- Kč (se soc.)
13 roků až dospělí              5.500,- Kč (bez soc.)       6.000,- Kč (se soc.)
 
Lektorky: Jana Benešová, Lenka Kotková,Kateřina Benešová, canisterapeutický pejsek Bastien.
 
Informace a bližší podrobnosti na tel.: 728 652 335,  e-mailu:benesova@filianek.cz

Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 2210, do poznámky napište své jméno.

 

 

          BABI A DĚDO - B