Letní pobyt pro prarodiče s dětmi   

 
Váňův statek - Vysočina
Termín: neděle 24. - sobota 30.7. 2022
 
 

„Starý otlučený hrníček, smaltovaná krabička, zažloutlá fotografie, útržek z časopisu, krabička se zapomenutými poklady z mládí, hra, která již nemá návod, korálky bez zapínání, deníček se zápisky, staré šaty s volánky, hliněné kuličky a …. 

Co kdybychom vzpomínky a zapomenuté sny oprášili a předali je svým vnoučatům. Proč jim neukázat, co nás v mládí bavilo, čím jsme vyplňovali volná dopoledne, co jsme sbírali a vytvářeli.“

Zveme Vás proto srdečně do nádherného prostředí Vysočiny nedaleko Pelhřimova na pobyt pro prarodiče s dětmi. V lokalitě Váňův statek jsme pro Vás připravili týden naplněný společným programem pro malé i velké. Ponoříme se do vzpomínek a předáme dětem poselství Stromu života - spojení rodiny a jejich předků, generačního moudra a vitality nového života. 

Co nás čeká dalšího? Budeme sportovat, hrát si, soutěžit, luštit hádanky i tajemná poselství. A také odpočívat, koupat se, relaxovat a hlavně si užívat příjemné poklidné prostředí a společenství milých a aktivních dětí a prarodičů.

Váňův statek nám nabídne hezké ubytování a dobré jídlo, zimní zahradu, velký sál na cvičení. K tomu venkovní bazén, multifunkční hřiště. Děti budou nadšené z malé farmy s poníky, ovcemi, perličkami a prasátky. Celý areál je pečlivě upravovaný, nabízí klidná zákoutí, nedaleký les, poklidnou vesnickou atmosféru. Celá lokalita leží v klidné části, ve které se pomyslně zastavil „čas“.

Ubytování je možné v pokojích se sociálním zázemím nebo v pokojících, které mají soc. zázemí společné na chodbě. K dispozici je TV ve společenské místnosti, připojení na internet.

Strava 3x denně, celodenní pitný režim k dispozici.

 

Cena pobytu: 
0 až 2 roky                            zdarma bez nároku na stravu a služby
3 až 12 roků                         4.500,- Kč (bez soc.)      5.000,- Kč (se soc.)
13 roků až dospělí               5.500,- Kč (bez soc.)      6.000,- Kč (se soc.)
 
Lektorky: Jana Benešová, Lenka Kotková,Kateřina Benešová, Dagmar Kotlaříková, canisterapeutický pejsek Bastien 
 
Informace a bližší podrobnosti na tel.: 728 652 335,  e-mailu:benesova@filianek.cz

Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 2209, do poznámky napište své jméno.

 

 

 

              BABI A DĚDO - A