Tradiční prázdninový pobyt 2020 s Filiánkem pro prarodiče s dětmi.   

Váňův statek - Vysočina
Termín A:   neděle 12.7.2020 - pátek 17.7.2020 
Termín B:   neděle 26.7.2020 - pátek 31.7.2020 - tento pobyt je již obsazen
 
 
Pošmourný den, vítr se opírá do korun stromů a ohýbá větve směrem k mlhavému údolí. Les je potemnělý a připravený k nočnímu spánku. Ale je to pouhé zdání. Na lesní pasece obklopené vzrostlými borovicemi a staletými smrky začíná náš příběh. Obstojíme ve zkoušce statečnosti a rozvahy? Zvládneme objasnit záhadu a tajemství starého polorozpadlého kufru?   
 

Zveme Vás srdečně do nádherného prostředí Vysočiny nedaleko Pelhřimova na pobyt pro prarodiče s dětmi. V nové lokalitě Váňův statek jsme pro Vás připravili týden naplněný společným programem pro malé i velké. Budeme pátrat a objasňovat tajemnou mysteriální záhadu spojenou s nálezem omšelého kufru plného nevyjasněných záhad a vzpomínek. Společně se pokusíme o vytvoření nového rekordu se zápisem do České knihy rekordů. Budeme sportovat, hrát si, soutěžit, luštit hádanky i tajemná poselství. A také odpočívat, koupat se, relaxovat a hlavně si užívat příjemné poklidné prostředí a společenství milých a aktivních dětí a prarodičů.

Váňův statek nám nabídne hezké ubytování a dobré jídlo, selský bufet i zimní zahradu, velký sál na cvičení, whirlpool. K tomu venkovní bazén, rybaření, lodičky, multifunkční hřiště. Děti budou nadšené z malé farmy s poníky, ovcemi, perličkami a prasátky. Můžete si zapůjčit čtyřkolky a odpočinout ve vířivce a také si pro zpestření zahrát paintball.  

Ubytování je možné v pokojích se sociálním zázemím nebo v pokojících, které mají soc. zázemí společné na chodbě. K dispozici je TV ve společenské místnosti, připojení na internet.

Strava 4x denně, celodenní pitný režim k dispozici.

Ceny:    
pokoj se soc. zařízením
13 let - dospělý  -  lůžko + plná penze                - 4 500,-Kč
dítě 2 - 12 let  -  lůžko + plná penze                    - 3 500,-Kč 
pokoj bez soc. zařízením
13 let - dospělý  -  lůžko + plná penze                - 4 000,-Kč
dítě 2 - 12 let  -  lůžko + plná penze                    - 3 000,-Kč 
dítě do 1,9 roku bez nároků na hotelové služby 
a stravu                                                               -  zdarma
 
Lektori pobytu:  Jana Benešová, lenka Kotková, Dagmar Kotlaříková, Kateřina Benešová
Informace: Jana Benešová, mobil: 728 652 335, e-mail: benesova@filianek.cz.
Úhradu platby proveďte prosím až po potvrzení a odsouhlasení přihlášky.
Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 2008 - pobyt A., v.s. 2009 - pobyt B., do poznámky napište prosím své jméno.

 

                

             POBYT - A                                            POBYT - B