Tradiční prázdninový pobyt pro seniory s vnoučaty.
 
RS Zubří na Vysočině
Termín A:   neděle 29.7.2018 - sobota 4.8.2018 - pobyt obsazen, pobyt obsazen, možnost přihlášky jako náhradník
Termín B:   neděle 12.8.2018 - sobota 18.8.2018
 
Dobrodružná zkouška odvahy a síly spojená s fyzickými výkony a velkými zážitky. Děti i prarodiče se stanou součástí týmu, který se pomyslně pokusí zdolat "Střechu světa".
 
Areál RS Zubří se nachází 3 km od Nového Města na Moravě v n.v. 670 m. Leží na území chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, obklopeno smrkovými lesy a loukami za obcí Zubří, kterou prochází Greenways – Zelené stezky a cyklotrasyK dispozici jsou venkovní hřiště, herna pro děti, sál s pingpongovými stoly, možnost jízdy na koních, lanové centrum.
 
Programová nabídka je dobrovolná, je koncipována pro děti a prarodiče a bude doplněna výlety, sportovními aktivitami, hrami pro malé i velké i noční procházkou se světýlky. Prožijeme společně týden naplněný pohybem, hrami v lese i na hřišti, rukodělným tvořením i spoustou zážitků. Děti i prarodiče se stanou součástí týmu, který se pomyslně pokusí zdolat „Střechu světa“. Pro seniory jsou opět připraveny cvičební, taneční a relaxační programy a další oblíbené doprovodné služby.     
 
Ceny:
dospělý – celodenní strava + lůžko + program                    4.500,- Kč
dítě 6 -14,9 let  – celodenní strava + lůžko + program        3.900,- Kč
dítě 3 - 5,9 let   – celodenní strava + lůžko + program        3.300,- Kč
dítě 1 - 2,9 roky – snídaně, bez nároku na lůžko (vlastní postýlka) + program 1.200,- Kč
dítě do dovršení 1 roku  bez nároků na služby     zdarma  
pes     80,-Kč/den
 

V ceně: 6x ubytování v hotelu (2 a 3 lůžkové pokoje) nebo vytápěných komfortních chatičkách (3-5 lůžek), vždy samostatně pro jednu rodinu s vlastním sociálním zařízením, TV, možností připojení k internetu v hlavní budově, plná penze vč. svačin, snídaně švédský stůl, celodenní pitný režim. Dále cvičení pod vedením odborné lektorky, doprovodný program pro děti i dospělé. V ceně není zahrnuta doprava.

Lektorka pobytu:  Jana Benešová, ...
 
Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 1808 - pobyt A., v.s. 1809 - pobyt B., do poznámky napište prosím své jméno.
 
            
          EXPEDICE No.8 A                                  EXPEDICE No.8 B