Tradiční prázdninový pobyt pro seniory s vnoučaty.
 
Rekreační středisko Horník - Tři Studně - Vysočina
Termín A:   neděle 28.7.2019 - sobota 3.8.2019 
Termín B:   sobota 17.8.2019 - pátek 23.8.2019
 
„Jak se sen a touha může stát skutečností. Stačí jen chtít a jít si za svým? Pojďme se pomyslně vydat po zavátých stopách cestovatele Emila Holuba na „vědeckou safari“. Poradíme si s divokou a nebezpečnou zvěří, místními domorodci, suchem, horkem, strádáním? Nu, uvidíme.“
 
 
Programová nabídka je dobrovolná, je koncipována pro děti a prarodiče a bude doplněna výlety, sportovními aktivitami, hrami pro malé i velké i noční procházkou se světýlky. Prožijeme společně týden naplněný pohybem, hrami v lese i na hřišti, rukodělným tvořením i spoustou nových zážitků. Celopobytová hra přinese dětem i dospělým možnost zapojení se v týmové práci a vede tak k motivaci všech zúčastněných – každý výkon se cení a je důležitý. Tematicky se přeneseme do horké Afriky s jejími zvyky, hudbou, vůní i tajemstvím. 
 
Ubytování:
Hotelová část – ve 2 až 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky a sociálním zařízením přímo na pokojích. Některé pokoje situované v nové části budovy mají svůj samostatný balkon s příjemným posezením.Pokoje jsou umístěny v 1. a 2. patře hotelu. 
Turistická část – je v části budovy nad jídelnou, krásné zrekonstruované pokoje, sociální zázemí je společné na patře, rozdělené pro muže a ženy, komfortní, blízko pokojů. Pokoje jsou 2 až 5 lůžkové s pohledem na hřiště nebo rybník. Možnost posezení na terase.
 
Cena:
hotelová část: 
15 let - dospělý  – plná penze a 1 svačina, pitný režim + program            5000,- Kč
6 -14,9 let   – plná penze a 1 svačina, pitný režim + program                   4500,- Kč
3 - 5,9 let    – plná penze a 1 svačina, pitný režim + program                   4000,- Kč
1 - 2,9 roky – bez nároku na služby (strava, lůžko) + program                  1000,- Kč
Cena turistická část: 
15 let - dospělý  – plná penze a 1 svačina, pitný režim + program            4600,- Kč
6 -14,9 let   – plná penze a 1 svačina, pitný režim + program                   4100,- Kč
3 - 5,9 let    – plná penze a 1 svačina, pitný režim + program                   3600,- Kč
1 - 2,9 roky – bez nároku na služby (strava, lůžko) + program                  1000,- Kč
 
Pejsek: 480,- Kč/pobyt
 
V ceně je zahrnuto 6x ubytování, vždy samostatně pro jednu rodinu, možností připojení k internetu, plná penze vč. odpolední svačiny, snídaně švédský stůl, celodenní pitný režim. Dále cvičení pro seniory pod vedením odborné lektorky, celodenní doprovodný program pro děti i dospělé. V ceně není zahrnuta doprava.
 
Lektorka pobytu:  Jana Benešová, ...
Informace: Jana Benešová, mobil: 728 652 335, e-mail: benesova@filianek.cz.
Úhradu platby proveďte prosím až po potvrzení a odsouhlasení přihlášky.
Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 1908 - pobyt A., v.s. 1909 - pobyt B., do poznámky napište prosím své jméno.
 
 
                     
          AFRICE TERRA - A                                            AFRICE TERRA - B
 
Popis lokality:
Obec Tři Studně patří do nově vzniklého kraje Vysočina, bývalého okresu Žďár nad Sázavou. Spadá do mikroregionu Novoměstsko. Leží v CHKO Žďárské vrchy. Je vzdálená asi 12km od Žďáru nad Sázavou a 8 km od Nového Města na Moravě. Hotel Horník se nachází v nádherné přírodní scenérii na pozemku o rozloze 25 000 m2 s výhledem na rybník Sykovec. V blízkosti se nachází město Žďár nad Sázavou a Nové Město na Moravě nabízející bohaté kulturní vyžití. K dispozici je koupání v rybníce Sykovec s písčitou pláží a šlapadly, minigolf, nádherné a čisté lesy s potůčky a studánkami.