Podzimní pobyt pro seniory s programem. 
 
Hotel Horník - Tři studně - Vysočina
Termín:   pondělí 8.10.2018 - pátek 12.10.2018 
 
Pojďme si společně vyzkoušet, že s pozitivní náladou se dá zvládnut nejeden těžký úkol.
 

Rádi bychom Vás informovali o připravovaném pobytu pro aktivní seniory s předstihem tak, abyste si mohli termín včas zarezervovat. Lokalitu jsme poznali již v loňském pobytu pro seniory a rádi se do hotelu Horník u rybníka Sykovec opět vrátíme. V okolí hotelu najdeme krásné vycházkové trasy na společné výlety i vycházky do okolí. Přímo v místě ubytování je společenská místnost, kterou budeme využívat pro relaxační cvičení či kreativní tvoření a společná setkávání. Doprovodný program je dobrovolný a podporuje aktivní formu trávení dovolené ve společnosti příjemných a milých lidí. 

Pokud Vám budou síly stačit můžete si zacvičit, společně něčemu novému přiučit, paměť oprášit, popovídat si, zasoutěžit i dobře pobavit.  
 
Ubytování:  na 2 až 3 lůžkových pokojích s možností přistýlky a sociálním zařízením přímo na pokojích. Všechny pokoje situované v nové části budovy mají svůj samostatný balkon s příjemným posezením.
 
Stravování: stravování 3x denně, pitný režim, snídaně formou švédských stolů, polopenze v úterý (oběd na trase výletu ve vlastní režii), jinak plná penze.
 
Doprava:  individuální
 
Cena pobytu: 3.000,- Kč 
 
Lektorky: Jana Benešová, Lenka Kotková 

Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 1811, do poznámky napište prosím své jméno.

 

 

 
  S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÍP
 
 
Obec Tři studně a její okolí
 
Obec Tři Studně patří do nově vzniklého kraje Vysočina, bývalého okresu Žďár nad Sázavou. Spadá do mikroregionu Novoměstsko. Leží v CHKO Žďárské vrchy. Je vzdálená asi 12km od Žďáru nad Sázavou a 8 km od Nového Města na Moravě. Při cestě na Tři Studně je nutné překonat poměrně vysoké převýšení, protože obec se nachází v nadmořské výšce asi 723 m nad mořskou hladinou. Tato nadmořská výška určuje drsnější ráz okolní krajiny a řadí tuto vesnici mezi vesnice horské. Podnebí je zde chladnější s nižší průměrnou teplotou. Rozloha obce Tři Studně je 442,71 ha. Obec má nyní asi 103 obyvatel (stav k 1.1.2014).
 
Hotel Horník se nachází v nádherné přírodní scenérii na pozemku o rozloze
25 000 m2 s výhledem na rybník Sykovec. V blízkosti se nachází město Žďár nad Sázavou a Nové Město na Moravě nabízející bohaté kulturní vyžití.