Podzimní pobyt pro seniory s programem. 
 
Hotel Horník - Tři studně - Vysočina
Termín:   pondělí 30.9.2019 - pátek 4.10.2019 
 

Rádi bychom Vás pozvali na podzimní pobyt pro aktivní seniory. Motivací tohoto pobytu bude svět hudby, nádherných tónů, vzpomínek i zamyšlení a vůbec všeho krásného, co nám nádherná lokalita Třech studní na Vysočině nabízí. Seznámíme se s životem skladatelky a dirigentky Vítězslavy Kaprálové a jejím poselstvím.

Program pobytu:
  • Turistika, poznávací výlety, procházky do okolí, sportování.
  • Cvičení 2x denně, tréninky paměti, kognitivní aktivity.
  • Poutavé povídání o Vitulce ústy jejího žijícího příbuzného.
  • Fotosoutěž.
  • Společenské hry, soutěže, kvízy.
  • Canisterapie.
 
Ubytování:  na 2 až 3 lůžkových pokojích s možností přistýlky a sociálním zařízením přímo na pokojích. Všechny pokoje situované v nové části budovy mají svůj samostatný balkon s příjemným posezením.
 
Stravování:  plná penze
 
Doprava:  individuální
 
Cena pobytu: 3.300,- Kč 
 
Lektorky: Jana Benešová, Lenka Kotková 

Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 1911, do poznámky napište prosím své jméno.

 

 

 
HOUSLOVÝM KLÍČEM ODEMČENO
 
 
Obec Tři studně a její okolí
 
Obec Tři Studně patří do nově vzniklého kraje Vysočina, bývalého okresu Žďár nad Sázavou. Spadá do mikroregionu Novoměstsko. Leží v CHKO Žďárské vrchy. Je vzdálená asi 12km od Žďáru nad Sázavou a 8 km od Nového Města na Moravě. Při cestě na Tři Studně je nutné překonat poměrně vysoké převýšení, protože obec se nachází v nadmořské výšce asi 723 m nad mořskou hladinou. Tato nadmořská výška určuje drsnější ráz okolní krajiny a řadí tuto vesnici mezi vesnice horské. Podnebí je zde chladnější s nižší průměrnou teplotou. Rozloha obce Tři Studně je 442,71 ha. Obec má nyní asi 103 obyvatel (stav k 1.1.2014).
 
Hotel Horník se nachází v nádherné přírodní scenérii na pozemku o rozloze
25 000 m2 s výhledem na rybník Sykovec. V blízkosti se nachází město Žďár nad Sázavou a Nové Město na Moravě nabízející bohaté kulturní vyžití.