Tradiční jarní pobyt pro seniorky a seniory
Hotel Horník - Tři studně - Vysočina
Termín:  pondělí 11.4. - pátek 15.4.2022
 
„Jasno, denní teploty očekáváme 14 až 19 °C. Od západu bude foukat mírný vítr. Bio předpověď očekává stupeň 1 - mírnou zátěž.“
 
Rádi bychom Vás pozvali na již tradiční jarní pobyt pro seniory. Zkusíme zapomenout na běžné starosti, občasné bolesti našeho těla a společně strávíme zkrácený týden ve společnosti milých a činorodých přátel.
 
Nádherná lokalita Třech Studní na Vysočině nám nabídne příjemné ubytování, výbornou stravu, překrásnou krajinu s možností vycházek do blízkéhoi vzdálenějšího okolí. Lektorky se postarají o celodenní programovou nabídku tak, abyste odjížděli nabití energií s novými zkušenostmi a zážitky. Vše se tentokráte bude odehrávat ve znamení významu slovních pojmů „s hlavou v oblacích“.
 
Program pobytu: turistika, poznávací výlety, procházky do okolí, sportování, tanec, zábava, kreativní tvoření, soutěživé hry. Společenské hry, canisterapie.Cvičení 2x denně, tréninky paměti, kognitivní aktivity.
 

Ubytování: pokoje s vlastním soc. zázemím

Strava: plná penze (v úterý oběd na trase výletu ve vlastní režii)
 
Cena pobytu: 4.000,- Kč
 
Doprava: vlastní
 
Pokud budete mít zájem o rezervaci místa, prosíme o vyplnění on-line přihlášky Na základě odeslání této přihlášky od nás dostanete další pokyny k  pobytu i platbě.
 

 

 
      S HLAVOU VZHŮRU
 
Těšíme se na setkání.

Kontakt: Jana Benešová, mobil: 728652335, e-mail:benesova@filianek.cz