Horský  hotel   PORTÁŠ - Javorníky
Termín:  neděle 3.3.  - pátek 8.3.2019
 
První výprava, která dosáhla jižního pólu 14. prosince 1911, byla Amundsenova expedice vedená norským polárníkem Roaldem Amundsenem. Ve stejnou dobu se pokoušela jižní pól dobýt také expedice Terra Nova vedená Angličanem Robertem Scottem. V lednu 2019 se pokusíme dosáhnout jižního pólu My.
 
 
Jsme rádi, že společně s vámi strávíme týden v horském prostředí Javorníků a prožijeme nejen chvíle při sportování na lyžích, ale i při dalších aktivitách, které jsme pro vás připravili.
 
Po celou dobu pobytu pro Vás bude připraven program, kterého se můžete dle svého zájmu zúčastnit. Pro děti je připravena lyžařská školička v dopoledních a odpoledních hodinách pod vedením lyžařských instruktorů Honzy Šnajdera a Ivy Šnajderové. V případě zájmu můžete také využít nabídky instruktorů lyžařské školy GoSki, kteří se mohou věnovat začínajícím lyžařům individuálně dle domluvy. Lyžování probíhá v bezprostřední blízkosti hotelu Portáš nebo v případě špatných sněhových podmínek na blízké Kohútce, kde je umělé zasněžování a dopravu zajišťují zaměstnanci hotelu 2x denně. V případě nedostatku sněhu je samozřejmě připraven náhradní program.
 
Doprovodný program – pobytová hra s tématikou zimy a hor, závody v lyžování pro malé lyžaře, hry a zábavné programy pro děti i dospělé, sportování na sněhu, kreativní tvoření, karneval. Program pro děti i dospělé je připraven s ohledem na věk a je dobrovolný. 
 
Vybavení hotelu: nekuřácká hotelová restaurace,  společenská místnost, Wi-Fi v celé  budově. V těsné blízkosti hotelu jsou 2 upravované sjezdovky -jedna dětská či pro začínající lyžaře, druhá středně náročná pro ty zdatnější. 
Ubytování: 2, 3 a 4 lůžkové pokoje, část pokojů je s vlastním soc. zařízením a přistýlkami.  Na pokojích turistické kategorie je teplá a 
studená voda, sociální zařízení je společné na chodbách.
Strava:  plná penze.
Doprava:  vlastní, není zahrnuta v ceně  pobytu, z Brna cca 160 km.
V ceně je zahrnuto:  5x ubytování, plná penze, program pro děti i dospělé.
Kurz lyžování s instruktory Filiánku: 1x nebo 2x denně - jedna lekce 100,-Kč.
 
Ceny:    
 
pokoj se soc. zařízením
dospělý  -  lůžko + plná penze                  - 4 500,-Kč
dítě 3 - 10 let  -  lůžko + plná penze         - 3 700,-Kč 
pokoj bez soc. zařízením
dospělý  -  lůžko + plná penze                  - 3 900,-Kč  
dítě 3 - 10 let  -  lůžko + plná penze         - 3 200,-Kč
dítě do 2,9 let bez nároků na hotelové služby 
(vlastní postýlka)                                        -  900,-Kč
dítě do 0,9 roku bez nároků na hotelové služby 
(vlastní postýlka)                                        -  zdarma
 
Lektoři pobytu: Jan Šnajder a Iva Šnajderová
Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 1904, do poznámky napište prosím své jméno.
 
 
    DOBYTÍ JIŽNÍHO PÓLU - III