Pirátky a námořníci
Pobyt pro prarodiče s dětmi
 
Neděle   7.8.2016 - sobota 13.8.2016 pro větší děti (6 dní)
 
Rekreační středisko Zubří u Nového Města na Moravě
 
 
Areál Rekreačního střediska Zubří se nachází v samotném srdci Vysočiny, 3 km od Nového Města na Moravě v nadmořské výšce 670 m .n. m. Leží na území chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, obklopeno smrkovými lesy a loukami za obcí Zubří, kterou prochází Greenways – Zelené stezky a cyklotrasy. K dispozici jsou venkovní hřiště, herna pro děti, sál s pingpongovými stoly, možnost jízdy na koních, lanové centrum.
 
Programová nabídka je koncipována pro děti a prarodiče a je doplněna výlety, sportovními aktivitami, turistickými vycházkami do okolí, hrami pro malé i velké i noční procházkou se světýlky. Prožijeme společně týden naplněný pohybem, hrami v lese i na hřišti, rukodělným tvořením i spoustou zážitků. Námořníci a sličné pirátky budou stavět loď, vyplují za dobrodružstvím, poznají tajemství kormidla starého kapitána Sibona a  možná najdou i cestu k pokladu staré bukanýrky Josefíny. Pro prarodiče je opět připraveno cvičební, taneční a relaxační programy a další doprovodné služby.     
 
Ubytování:  ubytování v hotelu (2 a 3 lůžkové pokoje) nebo vytápěných komfortních chatičkách (3-5 lůžek), vždy samostatně pro jednu rodinu s vlastním sociálním zařízením, TV, možností připojení k internetu v hlavní budově
 
Strava:  plná penze vč. svačin, snídaně švédský stůl, celodenní pitný režim
 
Cena pobyt termín 7.8. až 13.8. 2016
0 - 1 rok   – zdarma bez nároku na stravu a služby 0,- Kč
1 - 3 roky – strava, bez nároku na lůžko (vlastní postýlka) + program 1.150,- Kč
4 - 5 let    – strava + lůžko + program 3.500,- Kč
6 -14 let   – strava + lůžko + program 3.800,- Kč
dospělý    – strava + lůžko + program 4.300,- Kč
 
V ceně je zahrnuto: 6x ubytování, 6x plná penze. Dále cvičení pod vedením odborné lektorky, doprovodný program pro děti i dospělé. 
 
Doprava: vlastní, není zahrnuta v ceně pobytu
 
Lektorky pobytu: Jana Benešová, Lenka Kotková
 
Informace: Jana Benešová, mobil: 728 652 335, e-mail: benesova@filianek.cz.
 
Zaplatit můžete na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 607, do poznámky napište své jméno.
 
PŘIHLÁŠKA - Námořníci